Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 4. výzva pro podávání žádostí o udělení regionální značky "Original product of Sokolovsko"

4. výzva pro podávání žádostí o udělení regionální značky "Original product of Sokolovsko"Datum konání:
4.4.2017
Mikroregion Sokolov - východ vyhlašuje 4. výzvu pro podávání žádostí o udělení regionální značky "Original product of Sokolovsko", o kterou mohou požádat místní producenti (živnostníci, zemědělci, firmy), kteří splní kritéria oprávněnosti jak pro výrobce, tak pro výrobek.

Cílem značky je podpořit regionální produkci řemeslných výrobků a potravin a zvýšení povědomí o místních výrobcích a producentech. Chceme společně dokázat, že na Sokolovsku stále žije celá řada zručných řemeslníků a zodpovědných producentů místních produktů.

Žádost o udělení značky se odevzdává do Infocentra na Statku Bernard v Královském Poříčí nejpozději do 31. května 2017 do 18:00 hod. 

Spolu s vyplněným formulářem žádosti se předkládá vzorek výrobku.
 
Certifikační komise bude předložené žádosti posuzovat 8. června 2017.

Předávání certifikátů proběhne v sídle Mikroregionu Sokolov - východ tak, aby nově certifikovaní producenti mohli již v rámci Festivalu řemesel, který bude probíhat na Statku Bernard v Královském Poříčí, značit svoje výrobky logem značky. Během Festivalu 17.-18.6.2017 si budou moci návštěvníci prohlédnout výstavku nově certifikovaných produktů.

Více informací:
- viz 3 přiložené soubory